PODZIAŁ DODATKOWYCH ŚRODKÓW

Odsłony: 173
Drukuj Email

W związku z możliwością pozyskania dodatkowych środków na wdrażanie LSR, zwracamy się z prośbą o przekazanie sugestii lub uwag dotyczących dystrybucji tych pieniędzy na działania podejmowane przez Lokalna Grupę Działania.

Proponowana kwota dla „Kwartetu na Przedgórzu” to ok. 405 tys. euro (ponad 1,6 mln zł), z czego co najmniej 35 proc. należy przeznaczyć na pomoc dla podmiotów podejmujących działalność gospodarczą. Bazując na dotychczasowym doświadczeniu z wdrażania LSR oraz zgłaszanymi potrzebami mieszkańców, pozostałą część powyższej kwoty LGD proponuje przeznaczyć na pomoc w zakresie realizacji operacji polegających na rozwijaniu ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.

Swoje uwagi i opinie do zaproponowanego zakresu aktualizacji Lokalnej Strategii Rozwoju prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszeniu na formularzu zmiany zapisów w LSR, telefonicznie: 14 684 66 66, 883 599 699 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 28 maja 2021 r.

Formularz zmiany zapisów w LSR

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz