Konsultacje

Odsłony: 4347
Drukuj Email

Stowarzyszenie "Kwartet na Przedgórzu" zwraca się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie swoich uwag do Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność. Zmiany związane są z realizacją projektu współpracy dotyczącego tworzenia oraz oznakowania tras Nordic Walking i zaznaczone są w dokumencie kolorem pomarańczowym. 

Propozycje zmian prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszenia ''Kwartet na Przedgórzu'': poprzez formularz zmiany na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub telefonicznie: 14 684 66 66 do 20 lipca 2017 r.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach.

 


 

Stowarzyszenie ''Kwartet na Przedgórzu'' zwraca się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie swoich uwag do Kryteriów wyboru dla operacji realizowanych przez podmioty inne niż LGD oraz dla projektów grantowych.

Propozycje zmian prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszenia ''Kwartet na Przedgórzu'': poprzez formularz zmiany na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub telefonicznie: 14 684 66 66 do 17 stycznia 2017 r.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach.


 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz