Konsultacje

Odsłony: 4895
Drukuj Email

AKTUALIZACJA LOKALNYCH KRYTERIÓW OCENY GRANTOBIORCÓW - KONSULTACJE

Podczas swego posiedzenia 6 grudnia br. Rada Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu”, bazując na doświadczeniach ostatnich naborów wniosków na realizację zadań grantowych złożyła wniosek o dokonanie aktualizacji lokalnych kryteriów oceny i wyboru grantobiorców.

W związku z wątpliwościami, jakie pojawiły się w trakcie oceny wniosków garntobiorców, zaproponowano doprecyzować opisu Kryterium 4: Zwiększenie aktywności społecznej oraz sportowej, w taki sposób, żeby punkty w tym kryterium mogli otrzymać wnioskodawcy, których zadania alternatywnie a nie łącznie przewidują działania „aktywizujące społeczność” i/lub „pobudzające do aktywności sportowej”.

Kryteria wyboru - projekty grantowe

Doprecyzowanie dotyczy dotychczasowego zapisu: „Preferowane są operacje w których przewidziano działania aktywizujące lokalną społeczność mieszkańców oraz pobudzające mieszkańców do aktywności sportowej.”

Zaproponowano zaktualizowany zapis następującej treści: „Preferowane są operacje w których przewidziano działania aktywizujące lokalną społeczność i/lub pobudzające mieszkańców do aktywności sportowej.”

W związku z powyższym LGD „Kwartet na Przedgórzu” zwraca się z prośbą o przekazywanie uwag i opinii do zaproponowanej aktualizacji lokalnych kryteriów oceny i wyboru grantobiorców. Uwagi prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszeniu na formularzu zmiany zapisów w LSR, telefonicznie: 14 684 66 66, 883 599 699 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 10 stycznia 2018 r. do godz. 16.00.

 


 

Stowarzyszenie "Kwartet na Przedgórzu" zwraca się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie swoich uwag do Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność. Zmiany związane są z realizacją projektu współpracy dotyczącego tworzenia oraz oznakowania tras Nordic Walking i zaznaczone są w dokumencie kolorem pomarańczowym. 

Propozycje zmian prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszenia ''Kwartet na Przedgórzu'': poprzez formularz zmiany   na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub telefonicznie: 14 684 66 66 do 20 lipca 2017 r.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach.

 


 

Stowarzyszenie ''Kwartet na Przedgórzu'' zwraca się z uprzejmą prośbą o zgłaszanie swoich uwag do Kryteriów wyboru dla operacji realizowanych przez podmioty inne niż LGD oraz dla projektów grantowych.

Propozycje zmian prosimy zgłaszać do biura Stowarzyszenia ''Kwartet na Przedgórzu'': poprzez formularz zmiany   na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub telefonicznie: 14 684 66 66 do 17 stycznia 2017 r.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach.


 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz