Analiza SWOT, cele LSR – konsultacje

Odsłony: 1814
Drukuj Email

W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju, obejmującej okres programowania na lata 2014-2020, informujemy że w Biurze Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu” (Waryś 327 A) można zgłaszać swoje uwagi i sugestie dotyczące przeprowadzonej analizy SWOT oraz propozycji planowanych celów, które LGD zamierza realizować w nowej perspektywie finansowej. Więcej...

W związku z trwającymi pracami nad przygotowaniem Lokalnej Strategii Rozwoju, obejmującej okres programowania na lata 2014-2020, informujemy że w Biurze Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu” (Waryś 327 A) można zgłaszać swoje uwagi i sugestie dotyczące przeprowadzonej analizy SWOT oraz propozycji planowanych celów, które LGD zamierza realizować w nowej perspektywie finansowej.

W siedzibie Stowarzyszenia można zapoznać się także z efektami dotychczasowych działań dotyczących opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju oraz z wszystkimi dokumentami, jakie w związku z tymi działaniami powstały. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z nimi i zgłaszania swoich uwag. Kolejna konsultacja ws. opracowywanej LSR odbędzie się podczas otwartego Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w czwartek, 12 listopada 2014 roku w Domu Wiejskim w Warysiu. Początek o godz. 16.00. Zapraszamy! 

Swoje uwagi można zgłaszać także telefonicznie - 14 684 66 66 lub drogą elektroniczną – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Przypominamy, że Biuro LGD czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

 

Analiza SWOT - wersja robocza - pobierz

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz