Priorytet gmin

Odsłony: 1393
Drukuj Email

Podczas spotkania burmistrzów i wójtów gmin wchodzących w skład „Kwartetu”, do którego doszło 15 października, dyskutowano o możliwości realizacji projektów w ramach programu Leader w okresie programowania obejmującym lata 2014-2020. To kolejny etap konsultacji związany z opracowywaniem Lokalnej Strategii Rozwoju. Więcej...

Podczas spotkania burmistrzów i wójtów gmin wchodzących w skład „Kwartetu”, do którego doszło 15 października, dyskutowano o możliwości realizacji projektów w ramach programu Leader w okresie programowania obejmującym lata 2014-2020. To kolejny etap konsultacji związany z opracowywaniem Lokalnej Strategii Rozwoju.

W spotkaniu w siedzibie Stowarzyszenia w Warysiu wzięli udział burmistrzowie Grzegorz Wawryka (Brzesko) i Zbigniew Mączka (Radłów) oraz wójtowie Janusz Kwaśniak (Borzęcin) i Wiesław Kozłowski (Dębno). Zastanawiano się nad ustaleniem priorytetów zadań, jakie należałoby objąć realizacją na obszarze LGD w najbliższych latach z uwzględnieniem potrzeb sektora publicznego. Zgodzono się, że charakter składanych projektów powinien odpowiadać zaleceniom MRiRW odnoszącym się do wymogów proceduralnych, jakie musi spełnić Stowarzyszenie przystępujące do konkursu na wybór LGD do realizacji zadań na lata 2014-2020.

Ustalono, że następne spotkanie w takim gronie odbędzie się na początku listopada.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz