Rada Miejska Brzeska przyjęła uchwałę

Odsłony: 1237
Drukuj Email


30 września Rada Miejska przyjęła uchwałę o udziale Gminy Brzesko w pracach naszej LGD w okresie programowania obejmującym lata 2014-2020. Wcześniej taki dokument uchwalili samorządowcy Borzęcina, a w najbliższym czasie decyzję w tej sprawie mają podjąć Dębno i Radłów. Więcej...

30 września Rada Miejska przyjęła uchwałę o udziale Gminy Brzesko w pracach naszej LGD w okresie programowania obejmującym lata 2014-2020. Wcześniej taki dokument uchwalili samorządowcy Borzęcina, a w najbliższym czasie decyzję w tej sprawie mają podjąć Dębno i Radłów.

Przyjmując stosowną uchwałę samorząd Brzeska uciął wszelkie spekulacje na temat składu „Kwartetu” w przyszłym okresie finansowania. Głosowanie poprzedziły kilkumiesięczne konsultacje, a także podczas wspomnianej sesji radni wskazywali nie tylko na korzyści płynące z możliwości realizowania projektów w ramach „Leadera”, ale również o zapewnieniu optymalnego miejsca brzeskiej gminy w strukturach „Kwartetu”. Głosy przeciwne były jednak w mniejszości i ostatecznie po uwzględnieniu opinii mieszkańców zwyciężył rozsądek: za przyjęciem uchwały głosowało 16 radnych, a jeden się wstrzymał.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz