Aktualizujemy listę zawodów deficytowych

01 marzec 2017
Odsłony: 1103
Drukuj Email

LGD Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” przystępuje do aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność. Aktualizacja dotyczy weryfikacji katalogu zawodów deficytowych na obszarze LGD. Więcej...


LGD Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” przystępuje do aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność. Aktualizacja dotyczy weryfikacji katalogu zawodów deficytowych na obszarze LGD.

Uwzględniając doświadczenie nabyte w trakcie przeprowadzonych naborów z zakresów „Podejmowanie działalności gospodarczej” oraz „Rozwijanie działalności gospodarczej”, a także mając na uwadze sugestie zgłaszane w Biurze Stowarzyszenia przez mieszkańców i prowadzony permanentnie monitoring rynku pracy, LGD zamierza zaktualizować listę zawodów deficytowych, którą określono przygotowując LSR. W obecnym katalogu zawodów szczególnie poszukiwanych na naszym rynku pracy znajdują się specjaliści następujących branż: ślusarz, elektryk, stolarz, hydraulik, betoniarz-zbrojarz, dekarz, blacharz samochodowy, mechanik pojazdów samochodowych, opiekun/asystent osób starszych, opiekun medyczny, hotelarz, kelner, informatyk.

Niezwykle cenne w kształtowaniu powyższej listy dla LGD są sygnały płynące z Powiatowych Urzędów Pracy w Brzesku i Tarnowie oraz z konsultacji z placówkami na co dzień zajmującymi się szkoleniem oraz doskonaleniem zawodowym. Rodzaje prowadzonych kursów zawodowych oraz zgłaszający się na nie chętni wskazują na istniejące aktualnie zapotrzebowanie na specjalistów w konkretnych profesjach.

Mając powyższe na uwadze w Biurze LGD można zgłaszać również własne propozycje. Na podstawie wszystkich zebranych informacji, zostanie podjęta decyzja w sprawie aktualizacji ww. listy zawodów deficytowych.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz