"KWARTET NA PRZEDGÓRZU" OGŁASZA KOLEJNE NABORY

Drukuj Email
14 grudzień 2020
Odsłony: 744

Na przekór koronawirusowi

We wrześniu, po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej obostrzeniami epidemiologicznymi, Lokalna Grupa Działania „Kwartet na Przedgórzu” przeprowadziła kolejne nabory wniosków o przyznanie pomocy z programu LEADER. Z refundacji na realizację swoich projektów skorzystali kolejni przedsiębiorcy oraz podmioty działające w sferze kultury. Na przełomie grudnia i stycznia będzie kolejna okazja na pozyskanie środków m.in. dla rozwijających swoje firmy.

Nabory wniosków zakończone. Rada oceni wnioski.

Drukuj Email
18 luty 2020
Odsłony: 1805

Trwający od 31 stycznia do 17 lutego nabór wniosków o przyznanie pomocy został zakończony. W ramach zakresu: "Rozwijanie działalności gospodarczej" zostało przyjętych 8 wniosków, natomiast w obszarze "Rozwijanie ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej lub kulturalnej" złożono 5 wniosków. Rada Stowarzyszenia oceni przyjęte wnioski na najbliższym posiedzeniu, które odbędzie się 23 marca w siedzibie LGD w Warysiu.

Aktualizujemy listę zawodów deficytowych LSR

Drukuj Email
26 październik 2018
Odsłony: 1084

LGD Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” przystępuje do aktualizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność. Aktualizacja dotyczy weryfikacji katalogu zawodów deficytowych na obszarze LGD.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNYCH KURSÓW

Drukuj Email
11 kwiecień 2018
Odsłony: 1147

training-icon-800px

Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu" przystępuje do realizacji projektu, dotyczącego tworzenia warunków do podejmowania pracy w zawodach deficytowych przez osoby z grupy defaworyzowanej. W ramach operacji LGD zorganizuje pięć bezpłatnych kursów zawodowych. Mogą w nich wziąć udział osoby niepracujące, które nie przekroczyły 30. roku życia. Rozpoczęła się rekrutacja, liczba miejsc ograniczona.

1 LUTEGO POSIEDZENIE RADY LGD

Drukuj Email
24 styczeń 2018
Odsłony: 1311

Przypominamy, że posiedzenie Rady LGD ws. oceny i wyboru do finansowania wniosków złożonych w naborach: nr 1/2018 (Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej) oraz nr 1/2018/G - odbędzie się w czwartek, 1 lutego br. o godz. 12.00, w siedzibie LGD w Warysiu.

NOWY PRACOWNIK W LGD

Drukuj Email
18 grudzień 2017
Odsłony: 1629

Zakończono nabór na pracownika w LGD na zastępstwo na stanowisku specjalista do spraw wdrażania LSR. Powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Komisja Rekrutacyjna zakończyła 6 grudnia 2017 r. ogłoszony nabór na pracownika w LGD na zastępstwo na stanowisku specjalista do spraw wdrażania LSR.

Na otwarty konkurs wpłynęły dwa podania. Jeden z kandydatów nie spełniał jednak wymogów formalnych i nie został zakwalifikowany do drugiego etapu. Więcej...

Nabór pracownika LGD

Drukuj Email
04 grudzień 2017
Odsłony: 1334

Został zakończony pierwszy etap rekrutacji na zastępstwo pracownika w LGD na stanowisku specjalista ds. wdrażania LSR. W terminie do 30 listopada dokumenty aplikacyjne złożyły dwie osoby, ale po przeanalizowaniu ich Komisja Rekrutacyjna stwierdziła, że  jedna z nich nie spełnia warunków naboru. Drugi etap – rozmowa kwalifikacyjna z jedynym kandydatem - została wyznaczona na środę, 6 grudnia.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz