Jak sprawniej wdrażać LSR?

24 styczeń 2018 Odsłony: 392
Drukuj Email

DSC00663

Niezbędnej ewaluacji realizacji LSR „Kwartet na Przedgórzu” służył zorganizowany 18 stycznia warsztat z udziałem Członków Rady Stowarzyszenia, Zarządu oraz pracowników Biura LGD. Swoimi doświadczeniami dzielili się także przedstawiciele Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”, a wątpliwości rozwiewał Grzegorz Brach, dyrektor DFE Urzędu Marszałkowskiego, który również uczestniczył w tym jakże pożytecznym spotkaniu.

Miejscem debaty była sala konferencyjna Hotelu „Pod kamieniem” w Lipnicy Górnej. Asumptem do dyskusji były zademonstrowane prezentacje z danymi dotyczącymi realizacji wdrażania LSR w 2017 roku. Pracownicy Biura oraz prezes Zarządu Piotr Kania przedstawili także listę najpoważniejszych problemów, z jakimi spotykają się w codziennej pracy. Cennymi uwagami z oceny wniosków dzielili się także członkowie Rady oraz obecni także członkowie Stowarzyszenia.

Wnioski posłużą do usprawnienia metod wdrażania lokalnej strategii rozwoju oraz do przygotowania dokumentu ewaluacyjnego, który powstanie na koniec roku 2018. To termin zamykający realizację LSR w ramach tzw. pierwszego kamienia milowego…

 

Prezentacje do pobrania:

Nabory 2016/2017 - Zestawienie danych

Problemy związane z wdrażaniem LSR

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz