DUŻE ZAINTERESOWANIE GRANTAMI

08 wrzesień 2017 Odsłony: 371
Drukuj Email

Kilkudziesięciu potencjalnych beneficjentów skorzystało ze spotkań konsultacyjno-informacyjnych, które „Kwartet na Przedgórzu” zorganizował we wszystkich gminach, wchodzących w skład LGD. Więcej...


Kilkudziesięciu potencjalnych beneficjentów skorzystało ze spotkań konsultacyjno-informacyjnych, które „Kwartet na Przedgórzu” zorganizował we wszystkich gminach, wchodzących w skład LGD.

Spotkania odbyły się 6 i 7 września w Radłowie, Warysiu, Brzesku i Woli Dębińskiej. Prowadziła je Barbara Petek-Matuła, będąca ekspertem w pozyskiwaniu pomocy z funduszy unijnych, w szczególności w zakresie programu LEADER. Uczestnicy otrzymali wiedzę niezbędną do złożenia wniosku i zrealizowania operacji w ramach projektów grantowych w prowadzonych naborach przez „Kwartet”. Przypominamy, że przyjmowanie wniosków w dwóch naborach wniosków z zakresów: „Działania sportowe i/lub rekreacyjne” oraz „Wyposażenie podmiotów działających w sferze kultury” – zostanie zakończone 25 września o godz. 14.00.

Jednocześnie pracownicy LGD zapraszają wszystkich zainteresowanych na indywidualne doradztwo do Biura Stowarzyszenia - Waryś 327 A, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu – 14 684 66 66.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz