Pożyteczne spotkanie

04 wrzesień 2017 Odsłony: 400
Drukuj Email

W piątek, 1 września, w salach dębińskiego zamku, przedstawiciele Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przeprowadzili szkolenie dla Rady LGD „Kwartet na Przedgórzu”. Spotkanie prowadzili zastępca dyrektora DFE Grzegorz Brach oraz Danuta Filipczyk-Smaś i Michał Bartyzel. Więcej…


W piątek, 1 września, w salach dębińskiego zamku, przedstawiciele Departamentu Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przeprowadzili szkolenie dla Rady LGD „Kwartet na Przedgórzu”. Spotkanie prowadzili zastępca dyrektora DFE Grzegorz Brach oraz Danuta Filipczyk-Smaś i Michał Bartyzel.

Niewątpliwie było to ze wszech miar pożyteczne spotkanie. Poruszono najistotniejsze zagadnienia związane z przeprowadzonymi już naborami w nowej perspektywie finansowej oraz z problemami, jakie stwarzała właściwa interpretacja i ocena składanych wniosków. Na konkretnych przykładach wskazywano, jak prawidłowo powinien przebiegać proces wyboru operacji do finansowania. Przedstawiciele UM rozstrzygali sporne kwestie dotyczące kryteriów wyboru i zastosowania odpowiednich parametrów weryfikacji. Jednocześnie omówiono wprowadzane do ustawy o RLKS zmiany, mające wpływ na przeprowadzenie kolejnych naborów. Biorący udział w szkoleniu byli zgodni, że podobne spotkania powinny odbywać się częściej.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz