Jak włączyć się do Systemu Guide 24/24?

23 lipiec 2014 Odsłony: 5412
Drukuj Email

W związku z tym, że niektórzy z Beneficjentów finalizują już projekty realizowane w ramach przeprowadzonego naboru tematycznego „Szlak historii ludzi, miejsc i wydarzeń” przedstawiamy instrukcję, jak można włączyć się do Systemu. W przypadku wystąpienia problemów, należy skontaktować się z osobą odpowiedzialną za administrowanie Systemem – 795 779 353 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  Więcej...

 Jednocześnie przypominamy, że wszystkie materiały do Systemu „Guide 24/24” należy dostarczyć nie później niż w dniu zakończenia realizacji zadania. W trakcie realizacji zadania nie można zrezygnować z włączenia operacji do Systemu „Guide 24/24”, gdyż zmieni się wtedy cel operacji. Pamiętając, że koszty związane z oznakowaniem miejsca/obszaru podlegają refundacji, należy je ująć w planie finansowym operacji, zestawieniu rzeczowo-finansowym operacji oraz w opisie operacji.

1. Aby zarejestrować się należy wejść na stronęa następnie wejść w zakładkę Zaloguj się, a w niej: „Nie masz jeszcze konta, zarejestruj się”. (Bezpośredni link do rejestracji: tutaj)

2. Następnie w odpowiednich polach należy wpisać wszystkie niezbędne dane do rejestracji.

Po zalogowaniu na stronie należy wpisać nazwę projektu oraz jego opis. Tutaj też można dodać wszystkie materiały, którymi się dysponuje np. zdjęcia, filmy, nagrania itp.

  • Na stronę www: - przygotuj teksty, grafiki, multimedia, czy inne treści, które chcesz umieścić na portalu Systemu „Guide 24/24”. Długość tekstu nie powinna przekraczać 1800 znaków, natomiast z jakich części powinien się on składać, znajdziesz w założeniach do systemu informacji i edukacji o Przedgórzu. Teksty należy przygotować możliwie wcześnie.
  • Zdjęcia: najlepiej wykonać zarówno przed, w trakcie, jak i po realizacji projektu, aby przy okazji została dokumentacja każdego z kolejnych etapów działań. Należy zadbać o dobrą jakość zdjęć.
  • Nagranie dźwiękowe: jego długość nie powinna przekraczać od 2 do 4 minut. Do nagrania najlepiej zaangażować lektora lub dziennikarza radiowego.

UWAGA! Chcąc publikować na portalu czy tablicy zdjęcie, tekst, materiał filmowy itp., należy mieć zgodę właściciela praw autorskich.
Po umieszczeniu materiałów Administrator automatycznie otrzyma wiadomość i zweryfikuje przesłane do publikacji materiały.

3. Możliwa jest późniejsza edycja opisu bez zmiany wygenerowanego już automatycznie fotokodu, który można zapisać za pomocą kliknięcia lewym przyciskiem myszy „zapisz grafikę”, a następnie wykorzystać do projektu tablicy. wzór tablicy dostępny jest w „Manualu identyfikacji graficznej, dostępnym tutaj.

  • Na tablicę (fizyczny nośnik informacji): tekst nie powinien być dłuższy niż 800-1000 znaków. Należy pamiętać, że tekst krótki, ale interesująco napisany przeczyta więcej osób.


4. Fotokod - należy wkleić w odpowiednie miejsce na tablicy. Istnieje również opcja, dzięki której można szybko wygenerować prostą wersję tablicy (jest ona dostępna w prawym górnym rogu opisu), którą wystarczy jedynie dopracować…

________________________________________
Logotypy do pobrania znajdziesz tutaj:
logo bez tła [jpg]
logo kolor [pdf]
logo kolor 300dpi [jpg]
logo kolor mniejsze [jpg]

 

 

Zapisz

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz