OSTATNIE DNI NABORÓW WNIOSKÓW

09 wrzesień 2020 Odsłony: 84
Drukuj Email

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY! W Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania Kwartet na Przedgórzu możecie pozyskać pieniądze na rozwój swojej firmy.

– W tym naborze mamy do dyspozycji kwotę 935 tys. złotych – mówi Piotr Kania – prezes Stowarzyszenia. 

POSŁUCHAJ

– Przedsiębiorca może otrzymać dofinansowanie w formie refundacji do 50% wydatków. Maksymalna wysokość pomocy to 300 tys. zł, warunkiem jest jednak utworzenie miejsca pracy. Co ważne, przedsiębiorstwo musi utrzymać nowo utworzone miejsce pracy przez co najmniej trzy lata.

Wnioski, które można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia, należy składać do 17 września w siedzibie „Kwartetu na Przedgórzu” w Warysiu 327A.

Ponadto Lokalna Grupa Działania przyjmuje także wnioski od instytucji samorządowych oraz stowarzyszeń działających w dziedzinie kultury i mających w swoich celach statutowych zachowanie dziedzictwa lokalnego.

Na ich wyposażenie można otrzymać od 5 do 10 tysięcy, w tym przypadku granty obejmują całość poniesionych wydatków. Wsparcie pochodzi z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-20.

 

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz