BEZPŁATNE KURSY ZAWODOWE

26 czerwiec 2020 Odsłony: 31
Drukuj Email

Uprzejmie informujemy, że kontynuujemy nabór uczestników na bezpłatne kursy zawodowe dla osób niepracujących i zamieszkujących w jednej z czterech gmin: Brzesko, Borzęcin, Dębno, Radłów. Kursy, realizowane w ramach projektu własnego LGD, pozwolą nabyć potwierdzone certyfikatem respektowanym w UE umiejętności z zakresów: kelner/barman oraz wizażystka.

Zajęcia planowane są w drugiej połowie lipca i w sierpniu br. Dokładny termin uzależniony jest od sytuacji epidemicznej w kraju.

Osoby, które już zadeklarowały chęć udziału w kursach, nie muszą ponownie potwierdzać uczestnictwa, pozostali proszeni są o kontakt telefoniczny z Biurem Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu”: 14 684 66 66 lub mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Uwaga, decyduje kolejność zgłoszeń

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz