POMOC DLA BRANŻY TURYSTYCZNEJ

04 maj 2020 Odsłony: 59
Drukuj Email

Kto może skorzystać z bonu rekompensacyjnego? Gdzie składać wnioski? Co to jest pożyczka obrotowa i na co można ją przeznaczyć? Odpowiedzi na te i szereg innych pytań udzielą praktycy - przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za wdrożenie mechanizmów wsparcia. Webinarium odbędzie się już w najbliższą środę (6.05.2020) o godz. 10.00 na turystycznym profilu Odkryj Małopolskę na Facebooku.


Podczas spotkania omówione zostaną założenia pakietu Przedsiębiorczość oraz pakietu Płynność Finansowa wchodzących w skład Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej. Informacje przekazane podczas webinarium będą odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania przez przedsiębiorców oraz ułatwią proces aplikowania o wsparcie w ramach przewidzianych programów pomocowych.
Prelegentami będą:
• Tomasz Urynowicz – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego;
• Dorota Skotnicka - Dyrektor Departamentu Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego;
• Rafał Solecki – Dyrektor Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości;
• Łukasz Foltyn – Zastępca Dyrektora Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
Webinarium poprowadzi Piotr Laskowski – Prezes Krakowskiej Izby Turystyki.
Organizatorami spotkania są: Departament Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego oraz Krakowska Izba Turystyki.
Środki na działania w ramach Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej pochodzą z Funduszy Europejskich.
Jak wziąć udział w webinarium?
Wystarczy dołączyć do wydarzenia: Webinarium dla branży turystycznej MałopolskaTarczaAntykryzysowa na profilu Odkryj Małopolskę na Facebooku (możesz zrobić to już teraz) i w środę 6 maja o godz. 10.00 ponownie wejść na wydarzenie.
Serwis internetowy Województwa dedykowany branży turystycznej: https://razemdlaturystyki.visitmalopolska.pl

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz