Promocja książki "Bitwa radłowska"

18 wrzesień 2019 Odsłony: 267
Drukuj Email

dsc-4191

Książka pn. "Bitwa radłowska" Józefa Trytka to po „Radłowskich drogach do Niepodległości” i „Spacerem po Radłowie” kolejna pozycja tego lokalnego autora dotycząca historii miasta Radłowa i regionu. Bogato ilustrowana książka zawiera wiele ciekawych zdjęć, do tej pory niepublikowanych, a wśród nich fotografię drewnianego mostu w Biskupicach Radłowskich, o który trwał zacięty bój w dniach 7 i 8 września 1939 r.

Więcej informacji...

Po „Radłowskich drogach do Niepodległości” i „Spacerem po Radłowie” to już trzecia książka tego lokalnego autora dotycząca historii miasta Radłowa i regionu wydana w ostatnim czasie. Podobnie jak i poprzednie publikacje „Bitwę radłowską” wydał bardzo starannie na papierze kredowym „Biblos”. Bogato ilustrowana książka zawiera wiele ciekawych zdjęć, do tej pory niepublikowanych, a wśród nich fotografię drewnianego mostu w Biskupicach Radłowskich, o który trwał zacięty bój w dniach 7 i 8 września 1939 r. W publikacji można znaleźć wspomnienia uczestników radłowskiej bitwy, zarówno dowódców jak i zwykłych żołnierzy, oraz relacje cywilnych obserwatorów krwawych zmagań z Niemcami na Radłowskiej Ziemi. Całości dopełnia obraz bitwy widziany oczyma Niemców zilustrowany zdjęciami i relacjami żołnierzy Wermachtu. 

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz