UWAGA! PRZEDSIĘBIORCY Niebawem nabory wniosków

27 sierpień 2019 Odsłony: 544
Drukuj Email

LGD informuje, że planuje w drugiej połowie października przeprowadzić kolejne nabory wniosków o przyznanie pomocy dla przedsiębiorców zamierzających rozwijać swoje firmy. Przypominamy, że o pomoc mogą ubiegać się właściciele podmiotów gospodarczych, które funkcjonują na rynku co najmniej rok. Z kwotą 50-procentowej refundacji wiąże się utworzenie co najmniej jednego nowego miejsca pracy.

 

Ponadto „Kwartet” – także w październiku – zamierza przeprowadzić nabór na realizację zadań grantowych, polegających na organizacji wydarzeń sportowych i/lub rekreacyjnych. Kwota pomocy - 6 tys. zł.

Przed naborami LGD przeprowadzi dla wnioskodawców szkolenia, które odbędą się 20 września w Brzesku (Powiatowe Centrum Edukacji – ul. Piastowska 2 B; godz. 10.00) oraz w siedzibie Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu” (Waryś 327 A; godz. 15.00). Jednocześnie codziennie w godzinach pracy indywidualnego doradztwa udziela Biuro LGD. Zapraszamy! 

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz