Studia podyplomowe – CSR Management – z możliwością pozyskania 80% dofinansowania

19 lipiec 2019 Odsłony: 207
Drukuj Email

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do innowacyjnego
i efektywnego wykorzystywania różnorodnych instrumentów zarządzania odpowiedzialnością biznesu w procesie budowania nowoczesnej i dojrzałej organizacji.

Kształcenie będzie zorientowane na zdobywanie praktycznych umiejętności i będzie realizowane według filozofii nauczania przez doświadczenie (learning by doing), poprzez realizację projektów praktycznych. Elementem kluczowym dla realizacji tego podejścia będzie zintegrowany projekt dyplomowy, którego forma i zakres będą wyróżniały się od zwykle realizowanych na polskich uczelniach.

Studia przeznaczone są dla: menedżerów i zarządzających organizacjami, właścicieli przedsiębiorstw, kadry kierowniczej, pracowników zajmujących się komunikacją, zarządzaniem zasobami ludzkimi, relacjami inwestorskimi, ochroną środowiska oraz osób pragnących uzupełniać swoją wiedzę i umiejętności w obszarze CSR.

PROGRAM

TERMINARZ

WIĘCEJ INFORMACJI...

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz