Trwa konkurs Fundacji ING Dzieciom na bezpłatne 12-dniowe turnusy terapeutyczne w Wiśle

06 marzec 2019 Odsłony: 175
Drukuj Email

ing dzieciom

Fundacja ING Dzieciom od czternastu lat organizuje w swoim ośrodku w Wiśle bezpłatne pobyty dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, w ramach autorskiego programu Turnusy Uśmiechu.

Trwający obecnie nabór dotyczy turnusów terapeutycznych. Do godz. 12.00, 26 marca 2019 r. szkoły, prowadzące codzienne zajęcia edukacyjne, terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży ze środowisk niezamożnych, z niepełnosprawnością w stopniu lekkim i umiarkowanym, mogą wziąć udział w konkursie na pomysły na 12-dniowe bezpłatne turnusy terapeutyczne. Ważne, aby dzieci poznawały świat, uczyły się nowych rzeczy, nabierały nowych umiejętności.

Nagrodą w konkursie jest udział 50-cio osobowej grupy dzieci i młodzieży, wraz z kadrą pedagogiczną i terapeutyczną, w 12-dniowym turnusie terapeutycznym i realizacja własnego programu dydaktyczno-terapeutycznego. Koszt turnusu pokrywa Fundacja ING Dzieciom.

Wszelkie szczegóły znaleźć można na naszej stronie internetowej: https://www.ingdzieciom.pl/co-robimy/turnusy-usmiechu/aktualny-konkurs-turnus-terapeutyczny

Turnusy odbędą się w następujących terminach:

·       od 9 września do 20 września 2019 r.

·       od 23 września do 4 października 2019 r.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Jeżeli realizowali Państwo Turnus Uśmiechu w latach 2016-2018, wygrali Państwo w innym konkursie na Turnus Uśmiechu w 2019 r. lub nie spełniają Państwo innych wymogów konkursu, bardzo prosimy o przekazanie informacji o konkursie organizacjom lub placówkom, które mogłyby wziąć w nim udział. Zależy nam na dotarciu z informacją o konkursie do jak największej liczby placówek, tak aby jak najszersze grono dzieci otrzymało szansę udziału w Turnusie Uśmiechu w Wiśle.

 

W razie wszelkich pytań, pozostaję do dyspozycji.

Z wyrazami szacunku,

 

Julia Piątkowska

 

Julia Piątkowska
Specjalista ds. komunikacji

Fundacja ING Dzieciom

ul. 11 Listopada 12, 43-460 Wisła

M +48 697-691-532

E Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

www.ingdzieciom.pl

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz