Wycofanie wniosku na realizację projektu własnego

13 czerwiec 2018 Odsłony: 281
Drukuj Email

OPERACJA WŁASNA

W związku ze zbyt dużym ryzykiem niezrealizowania projektu własnego pn. Tworzenie warunków do podejmowania pracy przez osoby defaworyzowane, określone w LSR Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu”, poprzez organizację wybranych szkoleń i kursów – LGD wycofała złożony wniosek o przyznanie pomocy. Operacja będzie realizowana po weryfikacji jej zakresu oraz dookreśleniu parametrów grupy defawowryzowanej.

Po wybraniu operacji LGD przystąpiła do wyboru oferentów, mających przeprowadzić wybrane kursy zawodowe, oraz do rekrutacji ich uczestników. Planowano dla 75 osób przeprowadzić bezpłatne kursy: baristy, barmana, kelnerski, operatora wózka widłowego, obsługi kas fiskalnych i programu do fakturowania. W trakcie prowadzonej rekrutacji zgłosiło się jednak zbyt mało chętnych, by można było w pełni zrealizować cele i wskaźniki, założone w LSR. To efekt zmieniającego się rynku pracy i znaczącego spadku bezrobocia.

Stając w obliczu ryzyka niezrealizowania w pełni projektu, Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu” postanowiło nie podpisywać z Samorządem Województwa Małopolskiego umowy o przyznaniu pomocy i jednocześnie po stosownej aktualizacji LSR ponowić chęć realizowania operacji na zmienionych warunkach.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz