KIM SĄ DEFAWORYZOWANI?

08 luty 2018 Odsłony: 196
Drukuj Email

konsultacje

Rozpoczynamy konsultacje społeczne

Informujemy, że m.in. w związku z realizacją projektu własnego dotyczącego organizacji kursów zawodowych dla osób z grupy defaworyzwanej, określonej w LSR jako osoby bezrobotne w wieku do 30 lat, istnieje konieczność zmiany parametru tejże grupy. Rozpoczynamy w tej sprawie konsultacje społeczne.

Konieczność aktualizacji parametrów grupy defaworyzowanej wymuszają zmiany, jakie zaszły od czasu, kiedy tworzona była Lokalna Strategia Rozwoju, i dotyczą one znacząco zmieniającego się zapotrzebowania społecznego i zmian na rynku pracy. Zasadniczo zmniejszyła się liczba bezrobotnych na naszym obszarze – z ok. 14% do poniżej 6% - zmiany zaszły też w najbardziej poszukiwanych zawodach.

Oczekujemy więc na Państwa sugestie i propozycje odnośnie planowanej zmiany w określeniu grupy osób defaworyzowanych. Analiza rynku pracy oraz doświadczenia nabyte przez LGD w trakcie rozpoczętej realizacji projektu własnego wskazują na konieczność zmiany ograniczenia wiekowego bezrobotnych lub całkowitego zniesienia takiego warunku.

Sugestie i propozycje prosimy zgłaszać bezpośrednio w Biurze LGD lub droga mailową i telefoniczną do dnia 8 marca 2018 roku. Istnieje również możliwość przesłania swych uwag na załączonym formularzu.

Formularz zmiany zapisów w LSR

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz