Październikowe nabory w „Kwartecie” - Kolejna szansa dla przedsiębiorców

Drukuj Email
16 październik 2019
Odsłony: 21

 

Ponad 1,5 mln złotych przeznacza na pomoc dla przedsiebiorców Lokalna Grupa Działania „Kwartet na Przedgórzu”. Wnioski o przyznanie pomocy dla rozwijających działalność gospodarczą przyjmowane są od 14 do 30 października. W tym samym terminie można też aplikować o środki na projekty związane z promocją Przedgórza oraz renowacją zabytków. Ponadto w październiku zostanie przeprowadzony nabór grantowy na organizację wydarzeń sportowych lub rekreacyjnych.

Wkrótce nabory wniosków

Drukuj Email
25 wrzesień 2019
Odsłony: 75

Kopia Kopia to-facebook-stowarzyszenie1

Przypominamy, że LGD Stowarzyszenie "Kwartet na Przedgórzu" od 14 do 30 października prowadzi nabory wniosków z zakresów:

Zachowanie dziedzictwa lokalnego,

Rozwijanie działalności gospodarczej,

Promocja obszaru Przedgórza

oraz nabór od 1 do 25 października na projekty grantowe z zakresu Działania sportowe i /lub rekreacyjne

Promocja książki "Bitwa radłowska"

Drukuj Email
18 wrzesień 2019
Odsłony: 63

dsc-4191

Książka pn. "Bitwa radłowska" Józefa Trytka to po „Radłowskich drogach do Niepodległości” i „Spacerem po Radłowie” kolejna pozycja tego lokalnego autora dotycząca historii miasta Radłowa i regionu. Bogato ilustrowana książka zawiera wiele ciekawych zdjęć, do tej pory niepublikowanych, a wśród nich fotografię drewnianego mostu w Biskupicach Radłowskich, o który trwał zacięty bój w dniach 7 i 8 września 1939 r.

Zapraszamy na seminarium: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczych

Drukuj Email
09 wrzesień 2019
Odsłony: 70

Małopolskia Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu i samorządów do udziału w cyklu bezpłatnych seminariów informacyjnych pt.: „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczych”.

UWAGA! PRZEDSIĘBIORCY Niebawem nabory wniosków

Drukuj Email
27 sierpień 2019
Odsłony: 331

LGD informuje, że planuje w drugiej połowie października przeprowadzić kolejne nabory wniosków o przyznanie pomocy dla przedsiębiorców zamierzających rozwijać swoje firmy. Przypominamy, że o pomoc mogą ubiegać się właściciele podmiotów gospodarczych, które funkcjonują na rynku co najmniej rok. Z kwotą 50-procentowej refundacji wiąże się utworzenie co najmniej jednego nowego miejsca pracy.

OFERTA DLA BEZROBOTNYCH - KURSY ZAWODOWE...

Drukuj Email
01 sierpień 2019
Odsłony: 244

Informujemy, że LGD „Kwartet na Przedgórzu” przystępuje do realizacji drugiego etapu projektu własnego, polegającego na organizacji kursów zawodowych dla osób bezrobotnych z naszego obszaru. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku pracy oraz oczekiwania potencjalnych kandydatów zwracamy się z prośbą o wskazanie, jakimi kursami bylibyście Państwo najbardziej zainteresowani. Prosimy o kontakt telefoniczny – 14 684 66 66 lub mailowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   

ZAPRASZAMY DO OKOCIMIA!

Drukuj Email
22 lipiec 2019
Odsłony: 162

1 a3

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Miłosników Ziemi Okocimskiej organizuje 27 lipca Biesiadę pn. "Na okocką nutę", w której zaprezentuje się miejscowa Grupa Śpiewacza "Okocanki". Zespół wystąpi w nowych strojach, zakupionych w ramach realizaowanego projektu grantowego. Natomiast w Centrum Kulturalno-Społecznym Wsi Okocim czynna jest wystawa pn. "Z dziejów Okocimia i Regionu Przedgórza". Gabloty wystawiennicze także zakup;iono ze środków pozyskanych w ramach projektu grantowego...

 

 

Studia podyplomowe – CSR Management – z możliwością pozyskania 80% dofinansowania

Drukuj Email
19 lipiec 2019
Odsłony: 157

Celem studiów jest przygotowanie słuchaczy do innowacyjnego
i efektywnego wykorzystywania różnorodnych instrumentów zarządzania odpowiedzialnością biznesu w procesie budowania nowoczesnej i dojrzałej organizacji.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz