OSTATNIE DNI NABORÓW WNIOSKÓW

Drukuj Email
09 wrzesień 2020
Odsłony: 85

UWAGA PRZEDSIĘBIORCY! W Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania Kwartet na Przedgórzu możecie pozyskać pieniądze na rozwój swojej firmy.

– W tym naborze mamy do dyspozycji kwotę 935 tys. złotych – mówi Piotr Kania – prezes Stowarzyszenia. 

POSŁUCHAJ

TURNIEJ TENISOWY W BRZESKU

Drukuj Email
08 wrzesień 2020
Odsłony: 19

W sobotę, 19 września na brzeskich kortach przy ul. Świerkowej Okocimski Klub Tenisowy organizuje mistrzostwa Przedgórza dla amatorów w konkurencji par deblowych. Rywalizować będzie 16 zespołów, a zapisy przyjmowane są na kortach OKT. Liczba uczestników ograniczona. Mistrzostwa deblistów - planowane są również zawody mikstów - organizowane są w ramach realizowanego przez LGD "Kwartet na Przedgórzu" projektu grantowego. 

POLECAMY, ZAPRASZAMY!

 

SZCZEPANÓW W KWIATACH

Drukuj Email
08 wrzesień 2020
Odsłony: 20

W sobotę, 29 sierpnia Szczepanów został dosłownie ukwiecony. Na miejscowym Rynku Panie z KGW „Stanisławianki” zorganizowały imprezę pod nazwą Festiwal Kwiatów. W jego ramach odbyły się pokazy, prelekcje i warsztaty dotyczące układania bukietów kwiatowych. Najmłodsi skorzystali z przygotowanego placu zabaw, a na zakończenie bawiono się przy muzyce dyskotekowej. Festiwal był jednym z zadań realizowanego przez LGD „Kwartet na Przedgórzu” projektu grantowego.

RELACJA

Zabawa i promocja zdrowego trybu życia

Drukuj Email
08 wrzesień 2020
Odsłony: 6

W ostatni weekend sierpnia druhowie z OSP Bucze przeprowadzili na stadionie miejscowego klubu Olimpia Igrzyska Sportowe. To była świetna promocja zdrowego stylu życia i wspaniała zabawa sprzyjająca integracji lokalnej społeczności. Impreza została zorganizowana w ramach projektu grantowego LGD „Kwartet na Przedgórzu”.

RELACJA

ZAPROSZENIE NA SZCZEPANOWSKI FESTIWAL KWIATÓW

Drukuj Email
25 sierpień 2020
Odsłony: 12

W sobotę, 29 sierpnia na szczepanowskim Rynku dojdzie do niezwykłego wydarzenia. Koło Gospodyń Wiejskich „Stanisławianki” ze Szczepanowa zapraszają na „Festiwal Kwiatów 2020”. Impreza organizowana jest w ramach jednego z zadań projektu grantowego LGD „Kwartet na Przedgórzu”. 

IGRZYSKA W BUCZU

Drukuj Email
24 sierpień 2020
Odsłony: 25

W najbliższą sobotę i niedzielę – 29 i 30 sierpnia - druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej zapraszają na stadion miejscowego LKS Olimpia, gdzie przeprowadzą igrzyska sportowe. Organizatorzy, oprócz oryginalnych zawodów sportowych, przygotowali mnóstwo atrakcji, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

NABORY WNIOSKÓW O PRZYZNANIE POMOCY

Drukuj Email
13 sierpień 2020
Odsłony: 273

lightbulb-2692247 640

Już od 1 września można składać wnioski o przyznanie pomocy na rozwijanie działalności gospodarczej. Przedsiębiorcy, prowadzący co najmniej przez rok swoje firmy, mogą ubiegać się o 50-procentowe dofinansowanie swoich projektów. W tym samym terminie – od 1 do 17 września - LGD ogłasza także nabór wniosków dla realizujących zadania grantowe. Z dofinansowania mogą skorzystać podmioty działające w sferze kultury, które w ramach pomocy zamierzają doposażyć swoje placówki.

ZAKOŃCZYLIŚMY KURSY ZAWODOWE

Drukuj Email
10 sierpień 2020
Odsłony: 98

36 bezrobotnych osób skorzystało z bezpłatnych kursów zawodowych, które w ramach realizowanego projektu własnego zorganizowała Lokalna Grupa Działania „Kwartet na Przedgórzu”. Uczestnicy kursów, które przeprowadzili specjaliści z Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Brzesku, nabyli umiejętności niezbędne do wykonywania zawodów kelnera i baristy oraz wizażysty.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz