31 stycznia – 17 lutego w „Kwartecie” - Nabory wniosków o przyznanie dofinansowania

Drukuj Email
23 styczeń 2020
Odsłony: 107

Od 31 stycznia do 17 lutego Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” przeprowadza kolejne nabory wniosków o przyznanie pomocy z programu LEADER. Z refundacji na realizację swoich projektów mogą skorzystać przedsiębiorcy oraz placówki planujące rozbudowę lub modernizację obiektów infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej.

Nowy pracownik w Stowarzyszeniu

Drukuj Email
21 styczeń 2020
Odsłony: 43

Zakończono rekrutację pracownika na wakujące od 1 lutego 2020 r. miejsce w LGD Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”.

Aplikacje o zatrudnienie w charakterze specjalista ds. wdrażania LSR w wyznaczonym terminie do 10 stycznia br. złożyły cztery osoby, ale dwie z nich nie spełniały wymaganych warunków dotyczacych stażu pracy w jednostkach administracji publicznej lub w NGO.

Wkrótce nabory wniosków

Drukuj Email
10 styczeń 2020
Odsłony: 195

Uprzejmie informujemy, że LGD Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórza” ogłasza w terminie 31 stycznia - 17 lutego nabory wniosków o przyznanie pomocy z zakresów:

PRACA W STOWARZYSZENIU

Drukuj Email
23 grudzień 2019
Odsłony: 435

nabor

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie
„Kwartet na Przedgórzu” ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko pracy – specjalista ds. wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR).

PROJEKTY WYBRANE DO FINANSOWANIA

Drukuj Email
03 grudzień 2019
Odsłony: 171

artykul 123grudzien

W dniach od 1 do 25 października przeprowadzone zostały nabory wniosków na realizację zadań w ramach projektu grantowego z zakresu „Wydarzenia sportowe i/lub rekreacyjne”. Natomiast od 14 do 30 października przyjmowano wnioski z zakresów: „Rozwijanie działalności gospodarczej”, „Zachowanie dziedzictwa lokalnego” oraz „Promocja obszaru Przedgórza”. 25 listopada Rada Stowarzyszenia najlepsze projekty wybrała do finansowania.

NABORY ZAKOŃCZONE, WNIOSKI OCENI RADA

Drukuj Email
19 listopad 2019
Odsłony: 236

Trwające od początku października nabory wniosków o przyznanie pomocy zostały zakończone. W poniedziałek, 25 listopada Rada Stowarzyszenia oceni je i najlepsze wybierze do finansowania.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zachęca do udziału w projektach!

Drukuj Email
05 listopad 2019
Odsłony: 121

LOGO MARR S.A

Projekty realizowane przez MARR dotyczą przekwalifikowania pracowników oraz zwiększenia efektywności współpracy zespołów międzypokoleniowych.

Październikowe nabory w „Kwartecie” - Kolejna szansa dla przedsiębiorców

Drukuj Email
16 październik 2019
Odsłony: 292

 

Ponad 1,5 mln złotych przeznacza na pomoc dla przedsiebiorców Lokalna Grupa Działania „Kwartet na Przedgórzu”. Wnioski o przyznanie pomocy dla rozwijających działalność gospodarczą przyjmowane są od 14 do 30 października. W tym samym terminie można też aplikować o środki na projekty związane z promocją Przedgórza oraz renowacją zabytków. Ponadto w październiku zostanie przeprowadzony nabór grantowy na organizację wydarzeń sportowych lub rekreacyjnych.

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz