Królewska gra w Woli Radłowskiej

Drukuj Email
12 grudzień 2018
Odsłony: 15
wola radłowska szachy
 
120 uczestników rywalizowało w otwartym turnieju szachowym, rozgrywanym w sobotę, 8 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Radłowskiej.

NOWE WŁADZE STOWARZYSZENIA

Drukuj Email
06 grudzień 2018
Odsłony: 101

wz-grudzien

Informujemy, że w związku z zakończeniem kadencji organów Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu” Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia, obradujące 5 grudnia 2018 roku, wybrało nowe władze. Jednocześnie zdecydowano o pomniejszeniu liczebności składów Zarządu (do 5 członków), Rady LGD (do 9 członków) oraz Komisji Rewizyjnej (do 3 członków). Prezesem Stowarzyszenia ponownie wybrano Piotra Kanię.

Ankieta ewaluacyjna

Drukuj Email
05 grudzień 2018
Odsłony: 9

W związku z prowadzoną ewaluacją zwracamy się do Państwa o wypełnienie załączonej ankiety. Ich analiza pozwoli na efektywniejsze funkcjonowanie Stowarzyszenia i wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju. 

Z góry bardzo dziękujemy za poświęcony czas i cenne uwagi.

 

Wersja PDF

Wersja DOCX

Otwarty Turniej Szachowy

Drukuj Email
26 listopad 2018
Odsłony: 50

chess-1312135

Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sportu, rekreacji i turystyki „START" zaprasza do udziału w Otwartym Turnieju Szachowym. Rozpoczęcie 8 grudnia o godz. 9:00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Woli Radłowskiej. Zapisy przyjmowane są do 30 listopada. Więcej informacji zawiera regulamin turnieju. Zadanie realizowane jest w ramach projektu grantowego LGD pn.: "Organizacja wydarzeń sportowych i rekreacyjnych".

Organizacja wydarzeń sportowych i rekreacyjnych

5 grudnia Walne Zebranie Członków!

Drukuj Email
16 listopad 2018
Odsłony: 144

nwzc

Zgodnie z art. 18, pkt 1 Statutu Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu" zapraszamy do udziału w Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków. Zebranie odbędzie się w środę, 5 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 (I termin) i o godz. 16.15 (II termin) w Domu Wiejskim w Warysiu (Waryś 327 A).

AKTUALIZACJA LOKALNYCH KRYTERIÓW OCENY OPERACJI REALIZOWANYCH PRZEZ PODMIOTY INNE NIŻ LGD - KONSULTACJE

Drukuj Email
24 październik 2018
Odsłony: 79

konsultacje v2

Zarząd Stowarzyszenia „Kwartet na Przedgórzu” informuje, że w związku przeprowadzoną przez UMWM kontrolą LGD i zawartym w pokontrolnym raporcie zaleceniem, rozpoczyna procedurę aktualizacji lokalnych kryteriów oceny operacji realizowanych przez podmioty inne niż LGD.

Oj, działo się…

Drukuj Email
05 wrzesień 2018
Odsłony: 148

Za nami dwa duże wydarzenia, których partnerem organizatorów było Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”: XIV Święto Grzyba w Borzęcinie oraz Dożynki Gminne w Glowie k. Radłowa. Obie imprezy, na które przygotowano bogate programy, przyciągnęły tysiące uczestników…

Więcej...

Trwa jeden z ciągłych naborów do projektu TWOJA SZANSA NA SUKCES

Drukuj Email
23 sierpień 2018
Odsłony: 151

TSP plakat aktualny elektroniczny

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby pozostające bez pracy (bierne zawodowo lub bezrobotne) w wieku powyżej 30 lat i więcej zamieszkujące/uczące się na obszarze subregionu Tarnowskiego woj. małopolskiego (powiaty: dąbrowski, m. Tarnów, tarnowski, brzeski) zainteresowane założeniem działalności gospodarczej, które należą do co najmniej jednej z poniższych grup:

POLECAMY

 

OBSZAR LGD

PARTNERZY

WAŻNE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Biuro Stowarzyszenia:
Waryś 327A, 32-825 Borzęcin
tel./fax.  14 684 66 66 
kom. 883 599 699
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Godziny pracy biura: pon. - pią. od  8.00 do 16.00

Polityka prywatności

ZNAJDŹ NAS TAKŻE:email.png  facebook.png  twitter.png

Zapisz

Zapisz